SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin
Vyhľadávanie príležitostí a poradenstvo k rozvojovému financovaniu

Vyhľadávanie príležitostí a poradenstvo k rozvojovému financovaniu

EXIMBANKA SR sa stala kontaktným miestom pre podnikateľský sektor a poverením Ministerstva financií SR prevzala funkciu tzv. Private Sector Liaison Officer (PSLO) za Slovenskú republiku.

Kto je PSLO „Private Sector Liason Officer a aká je jeho úloha?

Hlavnou úlohou PSLO je budovať a rozvíjať kontakty medzi súkromným sektorom a medzinárodnými finančnými inštitúciami, vyhľadávať obchodné a investičné príležitosti pre slovenské firmy v rozvojových krajinách, poskytovať im poradenstvo ako sa lepšie angažovať do agendy rozvojovej spolupráce a zdieľať expertízu a know how.

Ako vám môže PSLO pomôcť pri presadzovaní sa na nových trhoch rozvojových krajín?

  • poradenstvom PSLO pomáha vyhľadávať príležitosti pre slovenské konzultačné firmy, ale aj dodávateľské a investičné spoločnosti
  • sprostredkovaním priameho kontaktu na relevantných zástupcov inštitúcií rozvojového financovania (Svetová banka, IBRD, EIB, atď.) pomáha PSLO vyhľadávať to pravé spojenie pre Váš exportný prípad

 

Máte záujem o pravidelné informácie o aktuálnych medzinárodných tendroch, novinkách a informáciách o možnostiach využívania nástrojov Svetovej banky?

Prosím vyplňte a zašlite nám svoj súhlas.

international_relations@eximbanka.sk

V texte mailu prosím uveďte:

Súčasne prehlasujem a súhlasím so zasielaním noviniek a informácií ohľadom možností využívania nástrojov Svetovej banky, EXIMBANKY SR a ostatných medzinárodných inštitúcií na podporu exportu.

EXIMBANKA SR patrí do oficiálnej skupiny viac ako 160 PSLO pôsobiacich vo svete, ktorá funguje pod hlavičkou Svetovej banky. Sieť členov PSLO funguje už viac ako 20 rokov a združuje organizácie z 98 krajín sveta.

V rámci tejto skupiny môžu členovia zdieľať svoje skúsenosti a best practices. PSLO taktiež každoročne organizujú obchodné misie pre podnikateľov so zameraním na vybraný sektor, alebo región a semináre o nových možnostiach zapojenia do rozvojových projektov na ktorých sa zúčastňujú aj experti z medzinárodných finančných inštitúcií.

Dohodnite si stretnutie
gavornikova@eximbanka.sk +421 2 59 3984 08

Odborné podujatia a semináre

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.