SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin
Poradenstvo

Poradenstvo

EXIMBANKA SR, ako štátna exportno-úverová agentúra, okrem širokej škály bankových a poistných produktov ponúka aj možnosť bezplatného exportného poradenstva slovenským spoločnostiam bez ohľadu na ich veľkosť. Je len na vás, ktorú z ponúkaných foriem poradenstva využijete.

Útvar klientskeho poradenstva

Exportujete alebo iba uvažujete o exporte svojej produkcie? Zaujímajú vás možnosti štátnej podpory exportu a radi by ste získali podrobnejšie informácie o tom s čím a ako vám vieme pomôcť? Je len na vás, či si zvolíte osobnú, e-mailovú alebo telefonickú konzultáciu s našimi zamestnancami z útvaru klientskeho poradentstva. Telefónne číslo a kontaktný formulár nájdete tu alebo po kliknutí na tlačidlo v spodnej časti stránky. 


Manuál slovenského exportéra  Manuál slovenského exportéra

Unikátna publikácia obsahujúca informácie, skúsenosti a rady z praxe zahraničného obchodu, ktoré sú potrebné pre úspešné zvládnutie realizácie zahraničnoobchodných operácií určených na predaj tovarov (prípadne služieb a prác) do zahraničia, s cieľom zvýšenia erudovanosti podnikateľov pôsobiacich v oblasti zahraničného obchodu. Manuál slovenského exportéra si môžete stiahnuť po kliknutí sem alebo po kliknuti na tlačidlo v spodnej časti stránky.


Exportné kluby 

Exportný klub poskytuje priestor pre neformálne stretávanie sa exportérov s odborníkmi na export a medzinárodný obchod z relevantných štátnych, ale aj komerčných finančných inštitúcií. Ide o poldennú akciu, ktorá pozostáva z odbornej diskusie, ako aj networkingu a neformálnych B2B rozhovorov počas rautu. Účasť na Exportných kluboch je bezplatná. Viac informácií o Exportných kluboch nájdete tu alebo po kliknutí na tlačidlo v spodnej časti stránky. 

Ďalšie informácie k podpore exportu

Ďalšie užitočné informácie k podpore exportu nájdete v záložke "Podpora exportu" v hlavom menu. 

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.