SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin
Otvorené medzinárodné tendre

Otvorené medzinárodné tendre

EXIMBANKA SR pre Vás ako PSLO pravidelne vyhľadáva a vyberá zaujímavé tendre medzinárodných finančných inštitúcii, do ktorých sa môžu zapojiť aj slovenskí exportéri. Účasť na medzinárodných tendroch Vám môže pomôcť presadiť sa na nových trhoch a nájsť nových obchodných partnerov.  

 

AKTUÁLNE OTVORENÉ TENDRE

 

Služby v oblasti realizácie a distribúcie pre online predplatné a služby zamerané na tlač a predaj kníh

OECD vyhlasuje výzvu na predkladanie ponúk na obstaranie jedného alebo viacerých poskytovateľov služieb v oblasti realizácie a distribúcie pre online predplatné a v oblasti služieb zameraných na tlač a predaj kníh.

Termín na predkladanie ponúk je pondelok 7. februára 2022 do 15:00 hod. stredoeurópskeho času. 

Referencia na dokument je RFQ_563.

Dokumenty sú tiež dostupné na nasledovnom linku: http://www.oecd.org/callsfortenders/

 

 

Služby týkajúce sa duševného vlastníctva

OECD v mene Medzinárodnej energetickej agentúry (Intenational Energy Agency – IEA) vyhlasuje výzvu na predkladanie ponúk na zapojenie sa jedného alebo viacerých poskytovateľov služieb týkajúcich sa duševného vlastníctva na podporu práce IEA v rámci druhej fázy programu EU4Energy v regióne Východného partnerstva prostredníctvom zmlúv platných do 30. júna 2025 na podporu práce IEA v oblasti udržateľnej energie, energetickej bezpečnosti a energetických údajov. 

Konkrétny vybraný poskytovateľ/poskytovatelia by koordinoval(i) prácu až šiestich konzultantov IEA, z ktorých každý by pôsobil v jednej z krajín Východného partnerstva (Arménsko, Azerbajdžan, Bielorusko, Gruzínsko, Moldavsko a Ukrajina), a slúžil by ako sprostredkovateľ medzi týmito miestnymi konzultantmi a interným tímom IEA EU4Energy. 

Lehota na predkladanie ponúk je stanovená do 17. januára 2022 do 18:00 hod. stredoeurópskeho času. 

Referencia na dokument je RFQ_561.

Dokumenty sú tiež dostupné na nasledovnom linku: http://www.oecd.org/callsfortenders/

  

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.