SKDomov ENHome     linkedin

HĽADÁME EXPORTÉRA ROKA

Exportné firmy, máte zaujímavý príbeh? Ste pripravení zapísať sa do histórie ako prví laureáti ocenenia "Exportér roka" v rámci prestížneho rebríčka TREND TOP?

Predstavujeme Vám príležitosť stať sa EXPORTÉROM ROKA 2023, v rámci novej kategórie rebríčka TREND TOP, ktorej garantom je EXIMBANKA SR. Hľadáme firmy, ktoré svojím výrobkom, technológiou alebo službou, resp. exportnými aktivitami a projektami, prinášajú pozitívne zmeny pre biznis a pre spoločnosť. Ak Vaše podnikanie spĺňa aspoň 2 z uvedených hodnotiacich kritérií nižšie,  podeľte sa s nami o Vaše Príbehy a nominujte svoju spoločnosť do najprestížnejšieho biznis rebríčka na Slovensku. Nezáleží na tom, či ste mladá firma v exporte (minimálne však s uzavretým kalendárnym rokom v roku 2022), alebo skúsený hráč.

Hodnotiace kritériá. Spĺňa vaše exportné podnikanie niektoré z nasledovných parametrov?

  1. Pridaná hodnota: Prináša Váš produkt alebo služba vysokú mieru pridanej hodnoty? Nezáleží na veľkosti Vašej firmy, hľadáme exportéra, ktorý je plný inovatívnych riešení a podporuje vedu, výskum alebo digitalizáciu.
  2. Spoločenský dopad: Má vaša činnosť pozitívny vplyv na spoločnosť a komunitu? Prispieva Váš export k zlepšeniu kvality života, rozvoju infraštruktúry, digitalizácii, energetickej efektívnosti, podpore zamestnanosti, vzdelávania a sociálnej inklúzie.
  3. Udržateľnosť: Berie Vaša firma ohľad na environmentálnu, klimatickú a energetickú udržateľnosť vo svojich exportných aktivitách?
  4. Rast a úspech: Dosiahli ste mimoriadny rast alebo významné úspechy v súvislosti s realizáciou exportu
  5. Otváranie dverí: Ak vaše exportné aktivity pomohli otvoriť dvere pre iné slovenské spoločnosti alebo vám umožnili presadiť sa na nových trhoch, ste určite kandidát, ktorého hľadáme.

Ste zároveň firma aktívna na trhu a export tvorí aspoň 30% vašich tržieb a v roku 2022 ste dosiahli obrat minimálne 1 milión EUR? Ak áno, máte jedinečnú príležitosť zapísať sa do histórie ako prví laureáti ocenenia TREND Exportér roka 2023!

Nezmeškajte túto príležitosť, prihláste sa medzi top slovenské firmy v rebríčku TREND TOP do 11. augusta 2023!

Chcem sa stať Exportérom roka 2023:


O víťazovi rozhodujú hlasovaním osobnosti hospodárskeho života registrované v TREND Barometri, čitatelia TRENDU a TREND.sk, redakcia a garant kategórie EXIMBANKA SR.

Víťaz bude zverejnený na Slávnostnom udeľovaní cien TREND TOP 2023 7. novembra 2023.

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.