SKDomov ENHome     linkedin
Odborné podujatia a workshopy

Odborné podujatia a workshopy

EXIMBANKA SR v rámci svojej činnosti organizuje rôzne odborné podujatia s cieľom oboznámiť účastníkov s formami podpory exportérov najmä formou financovania a poistenia. Svojím charakterom, zameraním a stupňom odbornosti sú určené najmä pre manažérov a zástupcov malých, stredných, stredne veľkých či veľkých podnikov exportujúcich, alebo uvažujúcich o možnostiach rozšírenia svojho biznisu za hranice Slovenska.

Workshopy

EXIMBANKA SR v rámci svojich vzdelávacích aktivít organizuje aj workshopy pre široké spektrum exportérov, potenciálnych exportérov, alebo obchodných partnerov. Workshopy sú zamerané na rôzne témy, spravidla súvisiace s exportom. Účastníci sú v nich zapojení do daných tém ku ktorým prebiehajú taktiež diskusie. Súčasťou našich workshopov bývajú aj neformálne networkingy a B2B stretnutia.

O aktuálnych a pripravovaných workshopoch Vás budeme informovať prostredníctvom našej web stránky, alebo sociálnych sietí.

Exportné kluby

Exportný klub poskytuje priestor pre neformálne stretávanie sa exportérov so zástupcami relevantných štátnych, ale aj komerčných finančných inštitúcií, ktoré sa vo svojej činnosti zaoberajú exportom a medzinárodným obchodom. Ide o poldennú akciu, ktorá pozostáva z odbornej diskusie, ako aj networkingu a neformálnych B2B rozhovorov počas popoludňajšieho rautu.

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.