SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin
Exportné kluby v roku 2016

Exportné kluby v roku 2016

EXIMBANKA SR odštartovala 2. marca 2016 druhý ročník odborných neformálnych stretnutí exportérov a odborníkov na export pod názvom Exportný klub v marci v Bystričke (okres Martin). Špecifikom tohto stretnutia bolo jeho zameranie na teritórium Číny. Druhý Exportný klub tohto roka sa konal 16. júna 2016 v Košiciach a zameriaval sa na teritórium Iránu.

Každého Exportného klubu sa zúčastnilo viac ako 60 odborníkov na export a zástupcov slovenských spoločností, ktoré svoju produkciu exportujú, alebo o vývoze ešte len uvažujú. 

Zástupcovia EXIMBANKY SR sa zakaždým snažia sprostredkovať exportérom čo najviac informácií aj prostredníctvom individuálneho poradenstva: "Osobný prístup oceňujú účastníci klubov asi najviac. Sprostredkovávame im informácie o produktoch a službách, poskytujeme široký priestor na vzájomnú diskusiu a v neposlednom rade k tomu prispieva aj celková dobrá atmosféra." povedala Ing. Mgr. Miriam Letašiová, vrchná riaditeľka EXIMBANKY SR.


Staňte sa členom Exportného klubu aj vy

Pošlite nám e-mail s vašimi kontaktnými údajmi na exportnyklub@eximbanka.sk a my vás budeme pravidelne pozývať na Exportné kluby. Účasť na nich je pre vás, samozrejme, bezplatná

Exportný klub je svojim charakterom, zameraním a stupňom odbornosti určený pre manažérov a zástupcov malých, stredných, ale aj veľkých podnikov exportujúcich, alebo uvažujúcich o možnostiach rozšírenia svojho biznisu za hranice Slovenska.

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.