SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin
Exportné kluby

Exportné kluby EXIMBANKY SR

EXIMBANKA SR, ako jediný priamy nástroj štátu využívaný pri podpore exportu, organizuje od roku 2015 sériu neformálnych odborných podujatí na tému exportu s názvom Exportný klub: Poradenstvo a nové trhy pre váš export.

Čo je Exportný klub

Exportný klub poskytuje priestor pre neformálne stretávanie sa exportérov so zástupcami relevantných štátnych, ale aj komerčných finančných inštitúcií, ktoré sa vo svojej činnosti zaoberajú exportom a medzinárodným obchodom. Ide o poldennú akciu, ktorá pozostáva z odbornej diskusie, ako aj networkingu a neformálnych B2B rozhovorov počas popoludňajšieho rautu.

Pre koho je Exportný klub určený

Exportný klub je určený všetkým aktuálnym, ako aj potenciálnym exportérom, ktorí uvažujú o posune svojho biznisu za hranice Slovenska s primárnym zameraním na malé a stredné podniky, ale aj veľkých klientov.

Exportný klub je svojim charakterom, zameraním a stupňom odbornosti určený pre manažérov a zástupcov malých, stredných, ale aj veľkých podnikov exportujúcich, alebo uvažujúcich o možnostiach rozšírenia svojho biznisu za hranice Slovenska.

Čo je cieľom Exportného klubu

  • oboznámenie slovenských podnikateľov s možnosťami štátnej podpory exportu,
  • budovanie obchodných vzťahov EXIMBANKY SR so slovenskými exportérmi,
  • stretnutie exportérov s odborníkmi na problematiku exportu,
  • poskytovanie bezplatného poradenstva slovenským exportérom v oblasti legislatívnej, obchodnej, finančnej (priestor aj pre individuálnu konzultáciu),
  • prepájanie exportérov navzájom, aby spájali svoje sily a vzájomne si pomáhali.


Periodicita a miesta konania Exportných klubov

Exportné kluby sa konajú trikrát ročne v rôznych regiónoch Slovenska.

Prehľad najbližších Exportných klubov nájdete tu. Ak vás zaujímajú témy predchádzajúcich Exportných klubov, klilknite sem.

Staňte sa členom Exportného klubu

Pošlite nám e-mail s vašimi kontaktnými údajmi na exportnyklub@eximbanka.sk a my vás budeme pravidelne pozývať na Exportné kluby. Účasť na nich je pre vás, samozrejme, bezplatná. 

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.