SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin

Špecializovaný webinár zameraný na sektor zdravotníctva v Afrike: INVESTMENT OPPORTUNITIES IN AFRICA’S HEALTH SECTOR

Dátum publikovania: 27.10.2021

EXIMBANKA SR v spolupráci s Českou exportní bankou, EXIM Hungary a IFC (člen skupiny Svetovej banky) organizuje špecializovaný webinár zameraný na sektor zdravotníctva v Afrike:

  

 

Program

 

Na webinári sa dozviete, aké možnosti ponúka IFC pre financovanie Vašich exportných a investičných projektov v oblasti zdravotníctva v Afrike. Môžete tiež získať aktuálne informácie o ekonomickom vývoji v regióne Afriky, ako aj o trendoch v sektore afrického zdravotníctva.

Okrem získania aktuálnych informácií môžete webinár využiť aj na nadviazanie kontaktov s partnermi z Maďarska, Českej republiky, Rakúska, Švajčiarska a Pobaltských krajín.

  

V prípade záujmu prosím potvrďte Vašu účasť do 5. novembra 2021 na event@eximbanka.sk. Webinár bude prebiehať v anglickom jazyku.

 

Údaje, ktoré uvediete pri prihlásení sa na webinár (v rozsahu meno a priezvisko účastníka, spoločnosť, ktorú zastupuje a e-mailová adresa účastníka), budú zdieľané s International Finance Corporation (IFC) a môžu byť využité na komunikáciu s Vami v súvislosti s týmto podujatím, rovnako tak pre interný reporting IFC. IFC nebude zdieľať Vaše kontaktné údaje s tretími stranami, avšak bude zhotovovať záznam z tohto podujatia a môže použiť video a fotografie zhotovené počas podujatia na marketingové a propagačné účely, vrátane zdieľania fotografií na webových stránkach IFC. Registrovaním sa na toto podujatie súhlasíte s použitím Vašich údajov IFC v rozsahu, ktorý je uvedený v IFC Event Privacy Notice. Viac informácií o ochrane osobných údajov zo strany IFC nájdete na ifc.org/privacy.

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.