SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin

Seminár: Zvýhodnené vývozné úvery do vybraných rozvojových krajín - Banská Bystrica

Dátum publikovania: 25.11.2019

27. novembra 2019, Hotel Dixon, Švermova 32, 974 04 Banská Bystrica

Od 1. októbra 2019 môžu slovenskí exportéri využívať Zvýhodnené vývozné úvery do rozvojových krajín prostredníctvom EXIMBANKY SR, ktorá bude môcť financovať, ako aj poisťovať úvery slovenských exportérov vyvážajúcich do vybraných rozvojových krajín.

EXIMBANKA SR pripravuje do konca roka k Zvýhodneným vývozným úverom semináre pre exportérov a komerčné banky v Bratislave a v Banskej Bystrici. Ďalšie semináre budú pokračovať v nasledujúcom roku v Košickom kraji a ďalších regiónoch Slovenska. Pre bližšie informácie sledujte našu webstránku, či facebook, kde Vás budeme informovať o presných termínoch a miestach konania.

Komu je podujatie určené:

Svojím charakterom, zameraním a stupňom odbornosti je určené pre manažérov a zástupcov podnikov exportujúcich, alebo uvažujúcich o možnostiach rozšírenia svojho biznisu za hranice Slovenska.

V prípade záujmu o účasť na workshope, prosím zašlite názov spoločnosti, mená účastníkov a miesto Vami vybraného semináru na emailovú adresu event@eximbanka.sk.

Vzhľadom na obmedzenú kapacitu a cieľ podujatia si EXIMBANKA SR vyhradzuje právo zastaviť prihlasovanie po prekročení kapacitného limitu a zamietnuť účasť tým prihláseným, ktorí netvoria cieľovú skupinu podujatia.

Stiahnite si prezentácie s užitočnými odkazmi na ďalšie informácie k zvýhodneným vývozným úverom

Viac informácií k Produktu - Zvýhodnené vývozné úvery

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.