SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin

Online webinár: Ako môžu české, maďarské a slovenské spoločnosti vstúpiť na trhy rozvojových krajín so Svetovou bankou

Dátum publikovania: 7.1.2021

Začiatkom roka 2020 sme v Košiciach zrealizovali prvý seminár v spolupráci s IFC (International Finance Corporation), na ktorom boli predstavené možnosti financovania projektov slovenských firiem zo zdrojov medzinárodných finančných inštitúcií.

Ďalší seminár, ktorý už bude konkrétne zameraný na vybrané teritóriá sa uskutoční v online prostredí 26. a 27. januára 2021. Na online seminári sa spolupodieľajú aj PSLO z Maďarska a Českej republiky a zúčastnia sa na ňom aj české a maďarské exportné spoločnosti. Seminár bude prebiehať v anglickom jazyku.

Naším cieľom je Vám priniesť aktuálne informácie o možnostiach podpory zo strany IFC vo vybraných krajinách ako Srbsko, Ukrajina, Bielorusko, Gruzínsko a Azerbajdžan a spájať Vás s Vašimi potenciálnymi korporátnymi partnermi zo súkromného sektora, vďaka čomu môžete ľahšie preniknúť na Váš cieľový trh, či uspieť v medzinárodných tendroch.

Osobitná časť webinára bude venovaná iniciatíve IFC Global Health Platform, ktorej cieľom je zabezpečiť dodávky kritických zdravotníckych technológií, materiálov a liekov pre rozvojové krajiny. Slovenské spoločnosti, ktoré vyrábajú zdravotnícke zariadenia či poskytujú služby v tejto oblasti sa dozvedia viac o možnostiach zapojenia do tejto iniciatívy.

 

Online webinár prebieha:

Utorok - 26. januára 2021 14:00 - 16:15

Streda - 27. januára 2021 14:00 - 16:00

Program a prezentujúci

Inštrukcie

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach, kde Vám prinášame viac aktuálnych informácií.

 

Seminár sa organizuje v spolupráci:

   

Registrácia na webinár

Zaregistrujte sa do 18.1.2021 na bezplatný online webinár a buďte súčasťou pdf brožúry, v ktorej nájdete všetkých účastníkov tohto webináru. Zaručíte si tak, že sa o Vašej firme dozvedia exportné spoločnosti z Maďarska, Česka a Slovenska. Po tomto termíne prebieha registrácia ešte do 26.1.2021.

Registráciu nájdete na linku:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=wP6iMWsmZ0y1bieW2PWcNu9k6eJPLydJjrpEeu6cl0dUQ0tLVlhKOUxERE4zU0tJWDhNM1NVRk83MC4u

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.