SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin

Podujatia

EXIMBANKA SR v rámci svojej činnosti organizuje rôzne odborné podujatia s cieľom oboznámiť účastníkov s formami podpory exportérov najmä formou financovania a poistenia. Svojím charakterom, zameraním a stupňom odbornosti sú určené najmä pre manažérov a zástupcov malých, stredných, stredne veľkých či veľkých podnikov exportujúcich, alebo uvažujúcich o možnostiach rozšírenia svojho biznisu za hranice Slovenska.

V súvislosti s aktuálnou epidemiologickou situáciou a šírením ochorenia COVID-19, momentálne EXIMBANKA SR neorganizuje žiadne workshopy a semináre, ale participuje len na podujatiach formou webinárov. Informuje tak exportérov o možnostiach podpory ich exportu, čo možno najbezpečnejšou dostupnou formou. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach, kde Vás tiež informujeme o aktuálnych podujatiach formou webinárov.

 

Aktuálne podujatie:

EXIMBANKA SR BUDE AJ TENTO ROK POSKYTOVAŤ INDIVIDUÁLNE KONZULTÁCIE  PRE EXPORTÉROV NA PODUJATÍ SLOVENSKÁ KOOPERAČNÁ BURZA 2021 (ONLINE)

Rezervujte si dátumy 25. – 26. mája 2021, kedy sa uskutoční Slovenská kooperačná burza 2021 ONLINE.

Okrem panelových diskusií máte opäť možnosť zúčastniť sa individuálnych online rokovaní s našimi obchodnými zástupcami, ktorí Vám radi poradia aj s Vašimi exportnými prípadmi. Dohodnite si s nami online stretnutia na 25. mája 2021.

Registrácia na podujatie je spustená.

TERMÍNY
Online registrácia: 1. marec - 8. máj 2021
Párovanie B2B rokovaní:
9. - 17. máj 2021
Online B2B rokovania sa uskutočnia:
25. mája 2021

Program podujatia, registráciu a viac informácií nájdete na: https://sario.sk/sk/projekty-podujatia/slovenska-kooperacna-burza-2021-online

 

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.