SKDomov ENHome     linkedin

Už 25.5. nás stretnete na Slovenskej kooperačnej burze v Nitre

Dátum publikovania: 8.4.2022

Termín podujatia: streda, 25. máj 2022

Miesto: NITRA, výstavisko Agrokomplex, pavilón F

Organizátor: SARIO

 

 

DOHODNITE SI S NAMI ROKOVANIE VOPRED

Pre účasť na B2B rokovaniach je potrebná registrácia do 13. mája! Na podujatí budú pre B2B rokovania osobne k dispozícii aj naši kolegovia z EXIMBANKY SR, ktorí Vám radi poradia ohľadom financovania a poisťovania exportu. Dohodnite si s nami rokovanie vopred: prihláste sa do vášho firemného profilu a vyhľadajte „EXIMBANKA SR“, následne nás požiadajte o rokovanie. Naši kolegovia sa Vám počas podujatia budú venovať aj pri konzultačnom stolíku EXIMBANKY SR, kde budú poskytovať bezplatné poradenstvo. Tešíme sa na spoločné stretnutie.

 

VYUŽITE MOŽNOSŤ BILATERÁLNYCH ROKOVANÍ A KONZULTÁCIÍ 
Podujatie ponúka prioritne možnosti bilaterálnych rokovaní medzi podnikateľmi OSOBNE alebo aj ONLINE prostredníctvom registračného portálu, kde si môžete zvoliť rokovania s vopred vybranými partermi ako aj priamo s vystavovateľmi MSV aj v priestoroch ich výstavných stánkov.

 

Dôležité: 
Registrácia prostredníctvom registračného portálu vám zabezpečí výber  partnerov na priame rokovania osobne ako aj rokovania online. V prípade hybridnýchonline rokovaní je potrebné mať vlastné elektronické zariadenie / počítač, tablet. Rokovacie miesto a prístup na internet budú zabezpečené.


Jedno rokovanie trvá 20 minút.

 

Viac informácií vrátane programu podujatia nájdete tu: https://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/slovenska-kooperacna-burza-nitra-2022

 

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.