SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin

Už 11 slovenských spoločností môže exportovať svoje mliečne výrobky do Číny

Dátum publikovania: 27.2.2020

V piatok 14. 2. zverejnila Generálna administratíva colnej správy zoznam 11 schválených slovenských spoločností s možnosťou exportu produktov z mlieka ako maslo, syry, sušené mlieko ai. Ďalších 6 slovenských firiem so záujmom o export mliečnych výrobkov by sa malo byť schválených už čoskoro.

Po desiatich mesiacoch od podpísania dohody na summite krajín strednej a východnej Európy s Čínou tak môžeme vidieť v exporte slovenských  mliečnych výrobkov konkrétne výsledky. Slovenským producentom mliečnych výrobkov sa tak otvárajú dvere na toto zaujímavé teritórium s veľkým obchodným potenciálom a príležitosťami. Export mliečnych výrobkov do Číny je riešením aj pre malé a stredné podniky, ktoré na Slovensku stále musia zápasiť s nízkymi výkupnými cenami či prebytkami produktov.

V Eximbanke SR podporujeme slovenských exportérov z rôznych segmentov pri ich prieniku do rôznych krajín sveta už viac ako 20 rokov a na čínsky trh už takmer 20 rokov. Máme aj dlhodobé skúsenosti s financovaním, či poistením exportu mliečnych výrobkov do rôznych krajín sveta. Pridajte sa aj Vy k úspešným slovenským spoločnostiam exportujúcim do Číny a radi Vám poradíme s využitím nástrojov zabezpečenia Vášho obchodu, či vhodným financovaním na mieru Vášho obchodného prípadu.  Je dobré keď za Vami stojí silný partner. Je dobré keď za Vami stojí Eximbanka.

Využite skúsenosti a kontakty spoľahlivého partnera a preniknite aj vy na nové teritóriá.

Pre viac informácií o možnostiach zabezpečenia si Vášho vývozu kontaktujte: poistenie@eximbanka.sk, 02/59 398 321

obrázky: pixabay.com

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.