SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin

Export slovenských mliečnych výrobkov do Číny realitou

Dátum publikovania: 2.5.2019

V piatok 12. apríla 2019 bola na summite krajín strednej a východnej Európy a Číny podpísaná dohoda, ktorá umožňuje vyvážať slovenským výrobcom ich mliečne výrobky na čínsky trh.

  


Čo tento významný míľnik znamená pre slovenských výrobcov - exportérov mliečnych produktov?

V čase keď slovenskí producenti mliečnych výrobkov zápasia s nízkymi výkupnými cenami či prebytkami produktov, otvárajú sa im dvere na tento potenciálny trh. Práve čínsky trh môže byť vhodnou príležitosťou aj pre Váš export. Väčšine slovenských vývozcov prevažne zo segmentu malých a stredných podnikov chýbajú skúsenosti s exportom do týchto neznámych a vzdialených teritórií. Využite preto naše dlhoročné skúsenosti s podporou exportu.


Máme skúsenosti a vybudované vzťahy

Vďaka našim skúsenostiam a nadštandardnej spolupráci so Zastupiteľským úradom v Pekingu Vám vieme poradiť s využitím nástrojov zabezpečenia Vášho obchodu. Pri správne nastavenej schéme obchodu potom vieme podporiť Váš export do Číny aj vhodným financovaním.

Slovenskí výrobcovia mliečnych výrobkov môžu už dnes začať rokovať so svojimi čínskymi partnermi a dohodnúť si podmienky exportu. Práve v tomto smere Vám vieme pomôcť my v EXIMBANKE SR.  Už dnes mnohé spoločnosti pri svojom exporte nielen do Číny využívajú naše dlhoročné skúsenosti. Poistili sme export slovenských podnikov do viac ako 98 krajín sveta.

Neváhajte a exportujte svoje výrobky so skúseným partnerom.

Pre viac informácií o možnostiach zabezpečenia si Vášho vývozu kontaktujte: poistenie@eximbanka.sk, 02/59 398 321

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.