SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin

EXIMBANKA SR podpísala Memorandum o porozumení s Ománskou Export Credit Guarantee Agency Of Oman S.A.O.C.

Dátum publikovania: 18.10.2018

Generálna riaditeľka a predsedníčka Rady banky EXIMBANKY SR Monika Kohútová, námestník generálnej riaditeľky a člen Rady banky JUDr. Marek Melišek a generálny riaditeľ Credit Oman Imaad S. Alharthy podpísali 16. októbra Memorandum o porozumení medzi našimi dvoma inštitúciami.

Podpis memoranda znamená získanie spoľahlivého partnera, čo umožní slovenským exportérom vstupovať na teritórium Ománu, a taktiež poskytne EXIMIBANKE SR a Credit Oman priestor pre spoluprácu pri výmene informácií súvisiacich s obchodnými transakciami, ako aj pri spoločnej podpore vývozu tovarov a služieb do tretích krajín.

 

Export Credit Guarantee Agency Of Oman S.A.O.C. (Credit Oman) je štátnou exportno – úverovou agentúrou Ománskeho sultanátu a hlavnou partnerskou inštitúciou EXIMBANKY SR na tomto teritóriu.

Memorandum bolo podpísané počas Výročného plenárneho zasadnutia Bernskej Únie, ktoré sa konalo 15.-19. 10. 2018 v Paríži. Na Výročnom plenárnom zasadnutí BU sa stretávajú členovia BU z celého sveta, čo umožňuje nadväzovať bližšie kontakty s jednotlivými inštitúciami.

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.