SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin

EXIMBANKA SR na Slovenskej kooperačnej burze v Nitre

Dátum publikovania: 23.5.2019

Včera 22. mája 2019 ste mohli nájsť zástupcov EXIMBANKY SR na Slovenskej kooperačnej burze v Nitre, ktorá sa konala počas 26. ročníka Medzinárodného strojárskeho veľtrhu.

Kooperačná burza sa niesla v duchu smart industry a priemyselných inovácií slovenských firiem, ktorým sa podarilo nadviazať spoluprácu s globálnymi firmami. Za EXIMBANKU SR sa zúčastnila aj generálna riaditeľka Ing. Monika Kohútová, MBA a námestník divízie poistných a bankových obchodov Ing Michal Kozáčik.

Počas B2B rokovaní nás zastupovali naši odborníci z odborov financovania a poistenia exportu, ktorí sa stretli s takmer 20 slovenskými firmami s exportným potenciálom. 

 

Ing. Roman Kristóf z odboru firemného bankovníctva, Ing. Peter Cséri z odboru poistenia neobchodovateľného rizika a Ing. Matúš Žatko, PhD. z odboru poistenia obchodovateľného rizika

EXIMBANKA SR oslávi už 22. rokov na trhu a má skúsenosti s financovaním a poistením do takmer 100 krajín sveta aj do krajín s vyššou mierou rizika. 

 

Slovenská kooperačná burza je subkontraktačné podujatie zamerané na podnikateľské subjekty, ktoré ponúkajú alebo hľadajú technológie, nástroje a riešenia ich výrobkov, služieb, vývoja a výrobných procesov, alebo obchodnej a kooperačnej činnosti v oblasti strojárstva a naň nadväzujúcich produkčných odvetví. EXIMBANKA SR sa pravidelne zúčastňuje kooperačných búrz agentúrou SARIO už od roku 2007.

Najbližšie nás nájdete:

5. 6. 2019
Hotel International, Veľká Lomnica

Workshop: Podpora malého a stredného podnikania na Slovensku prostredníctvom EIB a produkty poistenia EXIMBANKY SR

 

 

 

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.