SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin

EXIMBANKA SR ako PSLO (Private Sector Liaison Officer) participuje na Výročnom zasadnutí skupiny Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu 2020

Dátum publikovania: 9.10.2020

Výročné zasadnutia Rady guvernérov skupiny Svetovej banky a Medzinárodného menového fondu (MMF) sa v roku 2020 budú konať od pondelka 12. októbra do nedele 18. októbra. EXIMBANKA SR tak bude mať jedinečnú príležitosť participovať na zaujímavých seminároch na rôzne témy a nadviazať kontakty s vedúcimi predstaviteľmi krajín, ktoré sú prioritné z hľadiska rozvojovej spolupráce SR, ako aj z hľadiska dopytu slovenských exportérov.

Hlavným programom výročných zasadnutí sú plenárne vystúpenia, ktoré budú prebiehať 15. októbra, ďalej spoločný Výbor pre rozvoj skupiny Svetovej banky / Medzinárodného menového fondu a Medzinárodný menový a finančný výbor MMF, ktoré rokujú o pokroku práce inštitúcií. Medzi ďalšie významné udalosti patria regionálne brífingy, tlačové konferencie a fóra zamerané na globálnu ekonomiku, medzinárodný rozvoj a svetové finančné trhy. Ďalšie súvisiace udalosti sa uskutočnia v týždni od 5. októbra a v týždni od 19. októbra.

Formát stretnutí bude kvôli globálnej pandémii ochorenia COVID-19 virtuálny.

O hlavných výsledkoch zasadnutí Vás budeme informovať!

 

Program zasadnutí, ktorý obsahuje aj podujatia otvorené verejnosti

 

Viac o Výročných zasadnutiach sa dočítate:

https://www.worldbank.org/en/meetings/splash/annual

https://www.worldbank.org/content/dam/meetings/external/annualmeeting-1/AMWeb-Companion-Advanced-Final.pdf

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.