SKDomov ENHome RUдома     facebook linkedin

Country Risk Specialist Meeting po prvýkrát na Slovensku

Dátum publikovania: 24.4.2019

EXIMBANKA SR bude v dňoch 24. – 25. júna 2019 hrdým hostiteľom zasadnutia Skupiny expertov na riziko krajiny Bernskej únie (Country Risk Specialist Meeting - CRSM), ktoré sa bude konať v Bratislave.

CRSM je odborným podujatím zameraným na diskusiu a výmenu informácii o aktuálnom globálnom vývoji a analytických prístupoch v kontexte úverového a poistného rizika krajín, pod záštitou Bernskej únie.  EXIMBANKA SR je jediným zástupcom Slovenskej republiky v rámci štruktúr Bernskej únie. Pre EXIMBANKU SR je preto cťou byť organizátorom podujatia takéhoto prestížneho formátu s účasťou viac ako 80 medzinárodných expertov, ktoré sa bude na Slovensku konať historicky po prvýkrát.  

Bernská únia, najväčšia svetová únia poisťovateľov úverov a investícií je vedúcou organizáciou na poli úverového poistenia, združujúcim najvýznamnejších poisťovateľov úverov a investícii po celom svete. Združuje 84 členov zo 73 krajín sveta. V roku 2018 spolu poistili úvery a investície v hodnote 2,5 biliónov USD. Jej členmi nie sú štáty alebo vlády krajín, ale jednotlivé organizácie, či už súkromné alebo štátne. EXIMBANKA SR získala štatút pozorovateľa v Bernskej únii v októbri 2004 a 1. novembra 2006  sa stala riadnym členom  Bernskej únie.

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.