SKDomov ENHome     linkedin

Poradenstvo

Exportujete alebo iba uvažujete o exporte svojej produkcie? Zaujímajú vás možnosti štátnej podpory exportu a radi by ste získali podrobnejšie informácie o tom s čím a ako vám vieme pomôcť?


Zamestnanci z divízie poistných a bankových obchodov Vám poskytnú:

  • individuálne poradenstvo pre malé a stredné podniky, ako aj veľké exportné spoločnosti (bez závislosti na rozsah exportého projektu);
  • poradenstvo pre segment exportérov, ktorí majú predpoklady presadiť sa na zahraničných trhoch a nemajú dostatočné znalosti vo finančnej, obchodnej alebo teritoriálnej oblasti;
  • služby zhodnotenia potenciálu exportných aktivít vývozcu a posúdenie miery rizika jeho vývozného kontraktu;
  • individuálny prístup k požiadavkám klienta vrátane odporučenia využitia optimálnej štruktúry financovania, resp. poistenia jeho exportných aktivít.


Každý klient je pre nás dôležitý! Máme záujem o podporu všetkých vývozcov tovarov a služieb bez ohľadu na ich veľkosť alebo sektor podnikania. Jedinou podmienkou je životaschopnosť posudzovaného vývozného prípadu.

Kontaktujte nás

Klientské poradenstvo
financovanie@eximbanka.sk poistenie@eximbanka.sk tel.: +421 2 59 39 87 08

Naši zamestnanci sú vám k dispozícii každý pracovný deň v čase od 8:00 hod. do 16:00 hod. Mimo týchto časov nás môžete kontaktovať prostredníctvom nižšie uvedeného tlačidla "Kontaktný formulár". 


Prajete si, aby sme vás kontaktovali my?

Kliknite na tlačidlo "Kontaktný formulár", vypíšte svoje kontaktné údaje a vyberte si deň a čas, kedy sa s vami môže spojiť náš zamestnanec. 

Copyright @ 2016 EXIMBANKA SR | Všetky práva vyhradené
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.